+48 22 743 91 22


Implanty, protetyka, ortodoncja, stomatologia, dentysta, Warszawa, Zacisze, Targówek, mail, kontakt Implanty, protetyka, ortodoncja, stomatologia, dentysta, Warszawa, Zacisze, Targówek, telefon

Klinika Medent powstała w 2003 roku. Zaufało nam blisko 10 000 pacjentów. Łącząc pasję z doświadczeniem świadczymy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Dysponujemy zespołem wytrawnych specjalistów spełniających oczekiwania najbardziej wymagających osób. W trosce o naszych pacjentów stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe na szkoleniach, kursach i sympozjach naukowych zarówno w kraju jak i zagranicą.

 


Pracujemy w oparciu o najnowocześniejszą technologię. Posiadamy szeroką gamą specjalistycznych urządzeń stomatologicznych. Korzystamy z materiałów dentystycznych wyłącznie renomowanych firm.

Staramy się każdego pacjenta traktować indywidualnie, a jego problemy są dla nas najważniejszym priorytetem. Leczymy innych tylko w taki sposób, w jaki leczylibyśmy samych siebie.

Klinika ma siedzibę na warszawskim Zaciszu, w spokojnej, uroczej i bezpiecznej okolicy; Osiedle Zacisze - Budimex. Dojazd autobusem: 345, 145, 512, 120, 190, 718.

Klinika przystosowana jest dla pacjentów niepełnosprawnych.

Dla naszych pacjentów zostały przygotowane dwa miejsca parkingowe nr 93 i 94 – vis a vis kliniki.

W grudniu 2013 r. gabinet przy ul. Otwockiej 16 został przeniesiony na ul. Wyspową 8 (dojazd od ul. Łodygowej).