+48 22 743 91 22


Implanty, protetyka, ortodoncja, stomatologia, dentysta, Warszawa, Zacisze, Targówek, mail, kontakt Implanty, protetyka, ortodoncja, stomatologia, dentysta, Warszawa, Zacisze, Targówek, telefon


Wybielanie zębów, piaskowanie zębów, scaling

Wiele osób jest niezadowolonych z powodu koloru swoich zębów. Nie są one tak białe, jak oczekiwalibyśmy. Często pojawiają się na nich przebarwienia. Dzieje się tak pod wpływem różnych czynników takich jak barwniki ze spożywanych napojów i pokarmów (kawa, herbata, kolorowe napoje gazowane, czerwone wino), dym papierosowy, niektóre leki, przebyte choroby, w końcu upływ lat.

Innymi czynnikami prowadzącymi do przebarwień są także stosowane w przeszłości materiały stomatologiczne niskiej jakości (wypełnienia, korony, mosty) oraz niewłaściwie przeprowadzone leczenie kanałowe.

W naszej klinice przywracamy zębom piękną barwę. Proponowana terapia - wybielania zębów - polega przede wszystkim na oczyszczeniu zębów (piaskowanie, scaling), a następnie na zęby nakłada się specjalne preparaty wybielające (Opalescence), który w bezpieczny sposób nadaje im piękny odcień.

Zobacz w Poradach / Wybielanie zębów metodą nakładkową